Wizyta Pani Aldony Klekowickiej i Marty Jasińskiej z TPP dla Dzieci z Autyzmem „Niebieski Domek”

Wizyta Pani Aldony Klekowickiej i Marty Jasińskiej z TPP dla Dzieci z Autyzmem „Niebieski Domek”

Szanowni Państwo,

7 maja nasze Przedszkole odwiedziły Panie z zaprzyjaźnionego przedszkola w Płocku – Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego dla Dzieci z Autyzmem „Niebieski Domek”.

Placówka ta także współpracuje z Instytutem Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku. Pani Aldona Klekowicka i Marta Jasińska obserwowały zajęcia prowadzone przez terapeutów w naszym Przedszkolu, rozmawiały z Panią Dyrektor oraz terapeutami o skuteczności prowadzonych oddziaływań terapeutycznych, swoich doświadczeniach w pracy z dziećmi z autyzmem. Spotkanie to było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń między placówkami. Serdecznie dziękujemy Pani Aldonie i Pani Marcie za odwiedziny.