Podziękowania

Podziękowania

Mija kolejny miesiąc intensywnej  pracy w Przedszkolu „Mały Książę” –  wspólnie z Rodzicami cieszymy się z kolejnych osiągnięć naszych Dzieci.

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie Podziękować Pani Violetcie Nowakowskiej (UMT Wydział Edukacji) za fachową pomoc, doping, cierpliwość i otuchę. To dzięki Pani kompetencji udało się tak sprawnie i szybko uruchomić naszą placówkę.

Ogromne Podziękowania składamy Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 9 w Toruniu – Panu Dyrektorowi Maciejowi Gajewskiemu, Pani Elżbiecie Kaczmarek oraz Pani Aleksandrze Ordońskiej – Cieślak , za udostępnienie i wynajem pomieszczeń dla Przedszkola, wsparcie, bezcenne rady, pomysły i życzliwość. Całemu Gronu Pedagogicznemu, Pracownikom Niepedagogicznym oraz Uczniom za pomoc, wyrozumiałość, uśmiech i miłe gesty z którymi spotykamy się każdego dnia.

Nasze Podziękowania kierujemy również do Pani Dyrektor Zespołu Szkół Nr 31 w Toruniu – Pani Wandy Antonowicz, wsparcie i doświadczenia tej wyjątkowej szkoły są dla nas nieocenione.

Dziękujemy również za wizytę – Pani Alicji Kembrowskiej i Pani Magdalenie Dąbrowskiej z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Toruniu. Wskazówki i cenne rady które otrzymaliśmy, przyczynią się z pewnością do udanej i owocnej współpracy.